• вул. Шевченка, 1, м. Кропивницький
  • (0522) 32-17-18
fizmat_logo

Факультет математики, природничих наук та технологій

Звіт студентів 4 курсу спеціальності “Середня освіта. Біологія та здоров’я людини” про проходження виробничої практики в школі

У четвер, 01 квітня 2021 року, відбулася звітна конференція з питань проходження виробничої практики в школі студентами 4 курсу спеціальності “Середня освіта. Біологія та здоров’я людини” денної та заочної форм навчання. На заході, який проводився в режимі Zoom-конференції, були присутні:  завідувач кафедри біології та методики її викладання, професор  Гулай О.В., керівник практикою професор Дефорж Г.В., методист з педагогічного модулю доцент Кравцова Т.О., методист з психологічного модулю доцент Уличний І.Л. та куратор курсу доцент Аркушина Г.Ф.

Звіт про результати педагогічної практики

5 березня 2021 року в режимі Zoom-конференції за участі студентів магістрів першого року навчання заочної та денної форми, методистів з біології Н.А. Калініченко та Г.В. Дефорж а також заступника декана з навчально-методичної роботи ПГФ Н.М. Маслової, було проведено звітну конференцію із проходження педагогічної практики.

Усі учасники були активними і радо ділилися своїми напрацюваннями, отриманими сертифікатами підвищення кваліфікації під час проходження педагогічної практики, застосованими методами, прийомами, засобами в умовах дистанційного навчання, тощо.

Відгуки про виробничу (педагогічну) практику

Відгуки

студентів-біологів четвертого курсу денної і заочної форми навчання про виробничу (педагогічну) практику.  Лютий – березень 2020 року.

 Методисти:  доктор педагогічних наук,  професор,  Заслужений вчитель України Калініченко Надія Андріївна та доктор історичних наук, професор Дефорж Ганна Володимирівна.

Комунальнииий заклад.  «Навчально-виховне об'єднання природничо-економіко-правовий ліцей-спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 8 - позашкільний центр» Кіровоградської міської ради

Мої враження від педагогічної практики

Я, Юнкова Аліна Сергіївна, проходила практику в Федорівському НВК в с. Федорівка. Чому саме в селі? Це ж не престижно, можете подумати ви? Аленасправді мені більше сподобалось практика в селі, аніж в місті! В селі, діти більш відповідальні, дружелюбні, відкриті до спілкування, завжди допоможуть.

Враження від педагогічної практики Білугіної Юлії

Враження від педагогічної практики Білугіної Юлії, яка проходила практику в Куйбишевській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів,  Бобринецького району, Кіровоградської області.

Image

Столітні традиції якісної освіти!

Підписатись