Інструменти доступності

fizmat_logo

Факультет математики, природничих наук та технологій

Гостьова лекція з web-програмування та управління IT-проєктами для студентів спеціальності Професійна освіта (Цифрові технології)

14 жовтня 2024 року студенти спеціальності Професійна освіта (Цифрові технології) мали унікальну можливість долучитися до гостьової лекції, яку провів Presale engineer компанії «Онікс» Вадим Анатолійович Сатир. Захід відбувся в рамках навчальних дисциплін:  «Веб-програмування» (викладач: к.пед.н. Д.В. Соменко), яку вивчають студенти другого курсу спеціальності, та «Управління IT-проєктами» (викладач: д.пед.н. О.М. Трифонова), яку вивчають магістри першого курсу спеціальності. Лекція була організована у форматі інтерв'ю, яке провів студент групи ЦТ22Б, Василь Пашківський.

Навчання у співпраці як ефективна технологія проведення практичного заняття

Навчання в співпраці на теперішній час стало однією із популярних технологій на кафедрі менеджменту та підприємництва Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка. Цю методику було застосовано к.п.н., доцентом Щоголєвою І.В. на практичному занятті  17 жовтня 2024 року з дисципліни «Цифрова економіка». Існують різні види роботи в малих групах, але враховуючи тему практичного заняття «Електронне урядування», викладачем було обрано один з них - вирішення проблеми з використанням аналітичної основи (таблиці).

Участь гаранта та викладачів кафедри менеджменту та підприємництва у семінарі «Зразкові практики акредитації освітніх програм закладів вищої освіти України»

17 жовтня 2024 року гарант освітньої програми «Економічна безпека» Оксана Буткевич та викладачі кафедри менеджменту та підприємництва взяли участь у черговому семінарі, організованому відділом забезпечення якості та цифрового супроводу освіти, для усіх зацікавлених осіб у розробці та удосконаленні освітніх програм.

Запрошення фахівців для вивчення питань кібербезпеки на лекцію з дисципліни «Безпека життєдіяльносі та охорона праці в галузі»

18 жовтня 2024 року лекція з дисципліни «Безпека життєдіяльності та охорона праці в галузі» для студентів першого курсу факультету математики природничих наук та технологій була проведена за участю оперуповноваженого відділу протидії кіберзлочинам в Кіровоградській області Департаменту кіберполіції Національної поліції України Едуардом Чернолісом та активного учасника волонтерського руху проєкту БРАМА, голови Громадської організації «КРОПРОБОТС», випускника нашого факультету Дениса Павлюка на тему «Кібербезпека».

Захоплююча комунікація від корпорації radiy для студентів факультету математики, природничих наук та технологій

17 жовтня на четвертій парі в аудиторії 214 відбулась визначна для нашого факультету подія – зустріч з представниками найвідомішої та найуспішнішої регіональної корпорації – НВП Радій. Найбільша аудиторія факультету ледь вмістила всіх бажаючих – бакалаври спеціальностей 122 Комп’ютерні науки, 126 Інформаційні системи та технології, 014 Середня освіта (Інформатика), 014 Середня освіта (Технології), 015 Професійна освіта (Цифрові технології), 073 Менеджмент та магістри 122 Комп’ютерні науки, а також науково-педагогічні працівники факультету.