pedfak_logo

Факультет педагогіки, психології та мистецтв

Навчальна практика «Психолого-педагогічна» у закладах загальної середньої освіти

Згідно навчальних планів спеціальності 013 Початкова освіта першого (бакалаврського) рівня вищої освіти передбачена навчальна практика «Психолого-педагогічна» у закладах загальної середньої освіти у групі ПО22Б (21) (денна форма) з 01.04. по 19.04.2024 року та у групі ПО22Б-з (24) (заочна форма) з 05.02. по 23.02.2024 року.

Виробнича практика “Літня”

Відповідно до навчального плану спеціальності 013 Початкова освіта (група ПОВР21б) передбачена виробнича практика “Літня” у період з 13 травня по 31 травня 2024 року.

Проходження практики у школі: Занурення у навчальний процес

Моя практика в 3 класі стала для мене незабутнім та корисним досвідом. Я очікувала зустрітися з цікавими, допитливими та енергійними дітьми. І мої очікування цілком виправдалися!

Виробнича практика здобувачів першого (бакалаврського) рівня освіти

Виробничі практики для здобувачів першого (бакалаврського) рівня у другому півріччі 2020–2021 н.р. відповідно наказу по ЦДПУ ім. В. Винниченка мали виключно дистанційний характер через епідеміологічну ситуацію в державі та світі.

Підсумки навчальної практики «Перші дні дитини в школі» студентів факультету педагогіки та психології

Першим зануренням у сферу майбутнього професійного удосконалення стає навчальна практика. Вже традиційно на третьому курсі студенти факультету педагогіки та психології спеціальності «Початкова освіта» долучаються до свята першокласників і шаленого ритму, у якому працює вчитель початкових класів.