pedfak_logo

Факультет педагогіки, психології та мистецтв

Чарівний світ казок

18 та 19 травня 21 група факультету педагогіки та психології, на чолі зі старшим викладачем Шараповою Тетяною Анатоліївною відвідала два дитсадка. Група виступала з двома казками: для наймолодших – «Вовк і семеро козенят», а для старших – «Котик та Півник». Студенти з великим задоволенням намагалися показати всі свої вміння, які здобули на таких предметах, як «Основи сценічного екранного мистецтва» та «Музичне мистецтво з основами хореографії».

Казкові вистави вимагали акторської майстерністю, супроводжувалися танцями і піснями. Діти уважно стежили за подіями, які відбувалися на уявній сцені, співчували героям, тішилися, що добро перемогло. По завершенні вистави діти залюбки сфотографувалися зі студентами-акторами. Майбутні вчителі здобули неабиякий досвід в умінні грати на сцені, поводити себе з дітьми під час демонстрування казки і зазнали масу задоволення.

Студентка 21 групи Ольга Щекодіна.

Інформацію надано факультет педагогіки та психології"