pedfak_logo

Факультет педагогіки, психології та мистецтв

Останній дзвоник на факультеті педагогіки та психології

17 травня 2017 року на факультеті педагогіки та психології пролунав останній дзвоник для бакалаврів та спеціалістів. З цієї нагоди в актовій залі університету відбувся святковий концерт. В чудовому виконанні лунали пісні, танці, зі щирими словами до випускників зверталися їхні молодші товариші. Декан, професори, доценти, викладачі вітали своїх студентів, своїх вихованців, які за цей час навчання стали вже рідними.

"Не можна повірити, що саме ці студенти закінчують навчання на факультеті. Цей випуск ми будемо пам’ятати ще довго," – саме так згадують викладачі своїх студентів. Багато гарних слів, сподівань і побажань було висловлено. Розчулені випускники та викладачі ледь стримували сльози. Після урочистого концерту студенти підходили до кожного викладача і від усього серця дякували їх за найкращі незабутні роки, проведені в стінах рідного факультету.