pedfak_logo

Факультет педагогіки, психології та мистецтв

Зустріч із випускниками

Нещодавно (29 березня 2017) студенти-факультету педагогіки та психології мали можливість поспілкуватись із випускниками факультету – учасниками обласного зльоту молодих вчителів Кіровоградщини, який проходив у стінах університету.

На зліт були запрошені випускники факультету 2016 та 2017 років, переможці конкурсу «Учитель року»:

Паламарчук Анна Олександрівна – вчитель початкових класів НВК «Марто-Іванівського ЗНЗ І-ІІ ст. – ДНЗ»;

Соломоненко Юлія Миколаївна – вчитель початкових класів Світловодської ЗШ І-ІІІ ст. № 10;

Яновська Альона Миколаївна – вчитель початкових класів, практичний психолог НВО «Тишківська ЗШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»;

та працюючі студенти V та VI курсів заочного відділення факультету:

Ківенко Наталія Вікторівна – педагог-організатор Лозуватської ЗШ І-ІІ ст.

Лісовець Олена Сергіївна – вчитель початкових класів Олександрівського ЗНЗ І-ІІІ ст. № 12 ДНЗ;

Мосьпан Олеся Володимирівна – вчитель початкових класів Високобайрацького НВК;

Слюсаренко Лілія Олександрівна – вчитель початкових класів Коцюбалківського НВК.

Багато приємних і теплих вражень залишилось після спілкування з випускниками факультету. Молоді вчителі розповіли про свої успіхи, поділись із студентами ще невеликим, але власним практичним досвідом.

Безумовно, такі зустрічі переконують студентів у власних силах, надають віри у можливості реалізації себе в обраній професії, спонукають до подальшого саморозвитку та самовдосконалення.

Студенти 41 групи факультету