pedfak_logo

Факультет педагогіки, психології та мистецтв

Відзначення Шевченківських днів

16 березня в стінах рідного факультету відбувся традиційний захід, присвячений видатному поету Тарасу Шевченку, чия творчість ось уже понад двісті років викликає в людях почуття гордості і захоплення красою, силою і народною мудрістю. Увібравши в себе душу народу, він підніс його духовну велич і красу на найвищу височінь, чим збагатив увесь світ.

Організаторами заходу стали заступник декана з навчально-виховної роботи Тетяна Шарапова, культорг факультету Катерина Проценко (21 гр.) та студенти-активісти Ганна Горкунова (21 гр.), Дарина Колбіна (26 гр.).

Студенти представили Шевченкові твори, торкнулися серцем до спадщини поета та пережили почуття, які хотів передати автор. Від студентів лунали такі видатні твори, як «Думи мої...», уривки із «Кобзаря» та інші поезії. Емоційним був виступ студентів 18 групи, які інсценізували уривок із поеми «Катерина» та 28 групи з проникливим виконання твору «Минають дні, минають ночі».

Журі високо оцінило яскраві виступи всіх учасників, які були нагороджені грамотами в різних номінаціях.