pedfak_logo

Факультет педагогіки, психології та мистецтв

Особливе привітання – особливим дітям

Нещодавно студенти факультету педагогіки та психології завітали до вихованців загальноосвітньої школи-інтернату, ліцею «Сокіл» з новорічними привітаннями. Діти та викладачі зустріли студентів теплою атмосферою, домашнім затишком та посмішками. Адже кожна дитина напередодні Нового року хоче відчути атмосферу свята, поринути у світ пригод та чарівних мрій.

img 01

Учні 2-х та 4-х класів підготували гарні виступи, у яких проявився весь  талант вихованців. Хоча дітки з особливими потребами, а саме зі слабким зором, це не заважає їм бути активними та життєрадісними. Студентам було дуже приємно спілкуватися з дітьми, адже це сприяє не тільки гарному настрою, а також є безцінним досвідом. Тому хочеться побажати кожному в Новому році сімейного затишку, тепла, любові та підтримки, яка панує у цьому закладі.

Валентина  Заремба
студентка 38- ї групи факультету
педагогіки та психології

Інформацію надано медіа-групою «Університетський меридіан»