pedfak_logo

Факультет педагогіки, психології та мистецтв

Випускаємо, але не відпускаємо!

Нехай вам небо безхмарне сміється,
Нехай вам усе у житті удається,
Бажаємо щастя на кожній стежині,
Вірних друзів завжди на путі.
І нехай усе, що потрібно людині
Супутником буде у вашім житті.

14 травня 2015 року на факультеті педагогіки та психології пролунав останній дзвоник для студентів 5 курсу спеціальностей «Початкова освіта», «Соціальна педагогіка» та «Практична психологія». Сердечні вітання та побажання успіху в подальшій праці випускникам висловили декан факультету професор А. Б. Рацул, завідувачі кафедр факультету педагогіки та психології: професор О. М. Ткаченко, професор В. О. Кравцов, доцент І. В. Жигора, доцент Г. О. Горська. На свято був запрошений депутат А. О. Стрижаков, колишній випускник факультету, аспірант кафедри педагогіки та освітнього менеджменту, який також приєднався до вітального слова й побажав випускникам здійснення їхніх мрій.

Майбутніх спеціалістів вітали святковим концертом студенти молодших курсів факультету педагогіки та психології. Кращі студенти були нагороджені грамотами за високі досягнення у навчанні та активну участь у житті факультету педагогіки та психології. Самі ж випускники висловили слова вдячності викладачам, працівникам факультету, за те, що не просто навчали, допомагали, а виховували в кожному справжню людину.

Вітаємо вас дорогі наші випускники! Щасливої вам долі в світі обраної вами професії!