pedfak_logo

Факультет педагогіки, психології та мистецтв

"...Я утвердив вищу основу навчання у визнанні наочності як абсолютного фундаменту всякого пізнання…" – Й. Песталоцці

img 05Традиційно, кожного року в травні місяці факультет педагогіки та психології святкує свій «день народження». Це свято для кожного, хто працює і навчається тут. В ці дні викладачі та студенти намагаються продемонструвати свої здобутки. Так, 12 травня 2015 року на факультеті відбулася виставка наочного матеріалу до занять навчання грамоти дошкільників. Організатор виставки студентських робіт – кандидат педагогічних наук, доцент О. О. Горська – представила на огляд наочні матеріали, які студенти самостійно виготовляють і використовують під час виробничих практик чи проведення практичних занять з методики навчання грамоти дітей дошкільного віку. Яскраві, привабливі, естетично красиві наочні посібники, неодмінно, зацікавлять малечу та допоможуть формувати в них мовленнєві навички.