pedfak_logo

Факультет педагогіки, психології та мистецтв

До Дня Перемоги

Чимало свят дарує нам весна,
Як в рідний дім повернення з дороги.
Та є найбільш хвилюючим для нас
Величне свято Перемоги!

29 квітня 2013 року відбулася зустріч викладачів та студентів факультету педагогіки та психології з учасником Великої Вітчизняної війни, професором Мельничуком С.Г. та колишніми працівниками університету, ветеранами ВВВ Гречневим Михайлом Івановичем та Поєдінок Анастасією Семенівною. Запрошені поділилися своїми спогадами про воєнні часи, про випробовування, які їм довелося пережити, та про довгоочікувану перемогу.

В актовому залі університету, де проходив захід, лунали пісні воєнного часу у виконанні факультетського хору, вокальної групи факультету, окремих студентів. Особливо зворушливо прозвучала пісня «В землянке» із театралізованим супроводом. Студенти гр. 41 виконали танок зі свічами, який символізував вшанування пам’яті тих, хто здобув перемогу в боротьбі із німецькими загарбниками. Після хвилини мовчання було прочитано вірш «Реквієм» та пролунала пісня «День победы» у виконанні хору.

Організатор – заступник декана факультету з виховної роботи Шарапова Тетяна Анатоліївна.