pedfak_logo

Факультет педагогіки, психології та мистецтв

Традиції на факультеті: математична олімпіада для першокурсників

Підготовка майбутніх вчителів початкових класів містить різні види навчальної роботи зі студентами. Традиційно кожного року проводиться математична олімпіада серед студентів першого курсу, яку проводить доцент кафедри методик дошкільної та початкової освіти Постолатій Віталій Володимирович.

До завдань математичної олімпіади увійшли цікаві задачі з логічним навантаженням та обчислювальні завдання. За результатами перевірки найкращі результати показали студенти Дубінська Тетяна (11 гр.) Самусь Альони (13 гр.), Голенко Марина (11 гр.), Кузнєцов Ігор (13 гр.). Певні результати показали студенти Слюсаренко Лілія та Іванютенко Ірина.

Матеріали підготувала доцент кафедри методик дошкільної та початкової освіти Фадєєва Т.О.