pedfak_logo

Факультет педагогіки, психології та мистецтв

Зустріч з членом Національної спілки письменників України

24 грудня 2012 року відбулася зустріч студентів групи № 53 факультету з членом Національної спілки письменників України Антоніною Царук.

Зустріч була організована і проведена у межах вивчення курсу «Методика навчання української мови у дошкільних закладах з російською мовою викладання» доцентом кафедри методик дошкільної та початкової освіти Оленою Олександрівною Горською.

Антоніна Петрівна Царук  народилася 9 травня 1961 року в смт. Компаніївці Кіровоградської області. Після закінчення філологічного факультету КДПІ ім. О. С. Пушкіна працює викладачем у Кіровоградському технічному університеті. Публікуватися почала з 1999 року в періодичній пресі.

А. Царук є автором віршів для дітей «Онученька-чомученька» (2006), «Відважне мишеня» (2007), «Гостював у літа дощик» (2007), «Майже вчений» (2008), п’єси-казки «Земля світлячків» (2008), загадок та оповідань «Як Петрик стежинку пас» (2009). Вона є співкерівником молодіжного творчого обєднання «Чайка», членом обласного літературного об’єднання «Степ», літературно-мистецького клубу «Євшан», всеукраїнського товариства ім. Олени Теліги, Національної спілки письменників України з 2011 року та членом редколегії літературного часопису «Вежа».