pedfak_logo

Факультет педагогіки, психології та мистецтв

Новорічний ранок для дітей!

25 грудня 2012 року в актовому залі університету був проведений університетський захід – Новорічний ранок для дітей викладачів та співробітників університету. Організатором виступив профспілковий комітет КДПУ ім. В. Винниченка університету, тоді як підготував та провів новорічне свято факультет педагогіки та психології.

До проведення новорічного ранку були залучені студенти гр. 31, 33, 34 під керівництвом викладачів кафедри педагогіки дошкільної та початкової освіти Н. М. Андровосової та Т. А. Шарапової. Добре підготовлений сценарій, костюмовані сценки-драматизації для дітей, рухливі ігри, читання віршів дітьми, спілкування з Дідом Морозом, Снігуронькою та іншими казковим героями зробило захід справжнім святом для дітей та їх батьків.

Матеріали підготувала доцент кафедри методик дошкільної та початкової освіти О. О. Горська.