pedfak_logo

Факультет педагогіки, психології та мистецтв

Науково-практична конференція: пост-реліз

6 квітня 2012 року на базі кафедри практичної психології психолого-педагогічного факультету відбулась Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Актуальні проблеми психологічної теорії та практики», яка присвячена 10-річчю кафедри практичної психології психолого-педагогічного факультету Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.

У роботі конференції взяли участь студенти, магістранти, аспіранти та викладачі кафедри практичної психології, представники адміністрації КДПУ імені Володимира Винниченка. Метою конференції став обмін передовим досвідом з теоретико-методологічних та практичних проблем актуальної теорії та практики психології. Тематичні напрямки роботи конференції:

• Теоретико-методологічні проблеми психологічної теорії та практики.
  • Соціально-психологічні проблеми становлення особистості в онтогенезі.
  • Психологічна допомога в сучасних умовах: теорія і практика.

Форми роботи конференції: пленарне та секційні засідання, круглий стіл.

Матеріали конференції будуть опубліковані у збірнику наукових праць.

Інформацію подав викладач кафедри практичної психології Зубченко В. В.