pedfak_logo

Факультет педагогіки, психології та мистецтв

Презентація навчального посібника професора Мельничука С. Г.

17 квітня 2012 року відбулася презентація навчального посібника «Педагогіка (Теорія виховання)» завідувача кафедри педагогіки початкової освіти та соціальної педагогіки доктора педагогічних наук, професора Мельничука Сергія Гавриловича.

Посібник складено відповідно до державного стандарту та програми з педагогіки для вищих навчальних закладів. У посібнику розглядаються основні теми теорії виховання, подаються питання для самоперевірки рівня засвоєння навчального матеріалу, опорний конспект до кожної теми, а також перелік рекомендованої літератури.

Посібник адресований студентам вищих педагогічних навчальних закладів при вивченні курсу педагогіки, підготовці курсових та дипломних робіт, вчителям початкової школи, класним керівникам, вихователям, батькам і всім тим, хто цікавиться проблемами виховання.

Посібник рекомендовано Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України як навчальний посібник для студентів вищих навчальних закладів (лист № 1/11-12485-99 від 27.12.2011р.).