pedfak_logo

Факультет педагогіки, психології та мистецтв

Щира подяка студентам з притулку «Надія»!

Керівництво та педагогічний колектив притулку для неповнолітніх дітей «Надія» висловлюють щиру подяку викладачам факультету, які здійснюють підготовку майбутніх соціальних педагогів.

Методист притулку для неповнолітніх дітей «Надія» Кучма О. О. відзначила, що студенти психолого-педагогічного факультету Каприця Ю., Миндру М., Мусієнко О., Постолатій Ю, Потієнко К., проявили себе як професіонали, були активними учасниками виховного процесу, взяли активну участь у проекті «Сирітству - ні», що був організований фондом «Розвиток України » та Міжнародною громадською організацією «Жінка третього тисячоліття»

За сумлінне ставлення до роботи студентів Каприця Ю., Миндру М., Мусієнко О., Постолатій Ю, Потієнко К були нагороджені грамотами.

Адміністрація притулку для неповнолітніх дітей «Надія» висловила надію на майбутню співпрацю.