pedfak_logo

Факультет педагогіки, психології та мистецтв

Участь у І Всеукраїнському форумі-практикумі з українського народного танцю «Уманська мережка»

Студенти Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка у складі муніципального ансамблю українського народного танцю «Світанок» взяли участь у І Всеукраїнському форумі-практикумі з українського народного танцю «Уманська мережка», який відбувся на базі Уманського Державного педагогічного університету імені Павла Тичини, 5-6 квітня 2024 р.
Педагоги кафедри мистецької освіти Максим Печененко та Світлана Печененко провели майстер клас «Урок українського танцю, як основа розкриття ідентичності та технічного розвитку вихованців в колективі народного танцю».

Кафедра мистецької освіти