pedfak_logo

Факультет педагогіки, психології та мистецтв

Громадське обговорення проєкту ОП Середня освіта (Музичне мистецтво) другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 014.Середня освіта (Музичне мистецтво)

16 грудня 2023р. о 14.00. на кафедрі мистецької освіти відбулося громадське обговорення проєкту освітньої програми Середня освіта (Музичне мистецтво) другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 014.Середня освіта (Музичне мистецтво) галузі знань 01.Освіта/Педагогіка

В обговоренні взяли участь:

• Растригіна Алла, доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри мистецької освіти ЦДУ ім. Володимира Винниченка - гарант освітньої програми.
  • Стратан-Артишкова Тетяна, доктор педагогічних наук, професор кафедри мистецької освіти ЦДУ ім. Володимира Винниченка - член проєктної групи.
  • Назаренко Марина – кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри мистецької освіти ЦДУ ім. Володимира Винниченка - член проєктної групи.
  • Наталя Гуральник, доктор педагогічних наук, професор, професор фортепіанного виконавства та педагогіки мистецтва факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського Український державний університет імені Михайла Драгоманова - рецезент.
  • Реброва Олена, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри музичного мистецтва і хореографії, Південноукраїнського національного педагогічного університету ім. К. Ушинського - зовнішній стейкхолдер.
  • Недял Альона, кандидат педагогічних наук, заступник директора з навчальної роботи комунального позашкільного навчального закладу "Кіровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчості" – зовнішній стейкхолдер.
  • Лопата Олена, вчитель музичного мистецтва НВК ЗОШ №17, керівник естрадно -вокального гуртка "Гармонія" - зовнішній стейкхолдер.
  • Горієнко Дар’я, студентка 2 курсу, другого (магістерського) рівня вищої освіти ЦДУ ім. Винниченка – внутрішній стейкхолдер.
  • Нікіфорова Анастасія, студентка 2 курсу другого(магістерського) рівня вищої освіти ЦДУ ім. Винниченка (заочна форма) та вчитель музичного мистецтва та педагог-організатор ЗОШ № 6 м. Горішні Плавні, Кременчуцького району, Полтавської області - внутрішній стейкхолдер.