pedfak_logo

Факультет педагогіки, психології та мистецтв

Громадське обговорення проєкту ОП Середня освіта (Музичне мистецтво) першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 014.Середня освіта (Музичне мистецтво)

16 грудня 2023р. о 13.00.  на кафедрі мистецької освіти  відбулося громадське обговорення проєкту освітньої програми Середня освіта (Музичне мистецтво) першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 014.Середня освіта (Музичне мистецтво) галузі знань 01.Освіта/Педагогіка

В обговоренні взяли участь:

1. Стратан-Артишкова Тетяна, доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри мистецької освіти ЦДУ імені Володимира Винниченка - гарант освітньої програми.
  2. Растригіна Алла, доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри мистецької освіти ЦДУ імені Володимира Винниченка - член проєктної групи.
  3. Шевцова Олена, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри мистецької освіти, ЦДУ імені Володимира Винниченка - член проєктної групи.
  4. Реброва Олена, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри музичного мистецтва і хореографії, Південноукраїнського національного педагогічного університету ім. К. Ушинського – рецезент.
  5. Гуральник Наталя, доктор педагогічних наук, професор, професор фортепіанного виконавства та педагогіки мистецтва факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського Український державний університет імені Михайла Драгоманова - зовнішній стейкхолдер.
  6. Надутенко Олена, директор комунального закладу «Музична школа №2 ім. Ю. Мейтуса міста Кропивницького - зовнішній стейкхолдер.
  7. Кураксіна Оксана,вчитель музичного мистецтва вищої кваліфікаційної категорії, вчитель-методист Академічної гімназії Кропивницької міської ради - зовнішній стейкхолдер.
  8. Усік Ганна , студентка 2 курсу, другого ( магістерського) рівня вищої освіти ЦДУ ім. Винниченка - внутрішній стейкхолдер.
  9. Шевченко Максим, студент 2 курсу, другого (магістерського) рівня вищої освіти ЦДУ ім. Винниченка - внутрішній стейкхолдер.