pedfak_logo

Факультет педагогіки, психології та мистецтв

Нетрадиційне заняття із студентами спеціальності 013 Початкова освіта з дисципліни «Диференціація навчання в початковій школі»

6 жовтня здобувачі освіти групи ПО22Б спеціальності 013 Початкова освіта (Освітня програма «Початкова освіта та Організація виховної роботи») разом із викладачем дисципліни «Диференціація навчання в початковій школі» доцентом кафедри дошкільної та початкової освіти Баранюк Іриною Григорівною перенесли освітній процес із аудиторії на спортивну базу ЦДУ Буревісник. Заняття проходило  нетрадиційно, у формі – КВК.

Студенти занурилися у пошуки з виявлення особливостей роботи з дітьми з різним рівнем розвитку, навичок, очікувань.

Спробували бути в ролі учнів імітуючи диференційований розподіл школярів на групи для виконання творчих завдань на свіжому повітрі.

Теоретично обговорювали види й рівні диференціації, закріпили не лише теоретичні знання, а й на практиці виявили ефективність диференційованих завдань для учнів початкової школи.

Інформацію підготувала
доцент кафедри дошкільної та початкової освіти
Баранюк Ірина