pedfak_logo

Факультет педагогіки, психології та мистецтв

Розширюємо коло партнерства на шляху до розбудови освіти

20 червня 2023 року Центральноукраїнський державний університет імені Володимира Винниченка уклав угоду про співпрацю з Інститутом проблем виховання НАПН України, Лабораторією позашкільної освіти Інституту проблем виховання НАПН України та комунальним позашкільним навчальним закладом «Кіровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчості».

Предметом угоди стало об’єднання зусиль науковців і практиків для реалізації теми «Науково-методичні засади адаптації змісту позашкільної освіти в умовах повоєнного відновлення країни»; проведення наукового дослідження та педагогічний моніторинг ефективності навчальної, виховної роботи з наступним аналітичним узагальненням отриманих результатів кращого досвіду роботи з дітьми та учнівською молоддю.

З вітальним словом виступили:

• директор Кіровоградського обласного ЦДЮТ Ганна СУРКОВА;
  • ректор Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка, доктор юридичних наук, професор Євген СОБОЛЬ;
  • заступник директора Інституту проблем виховання НАПН України, кандидат педагогічних наук Руслан МАЛИНОШЕВСЬКИЙ;
  • завідувач лабораторії позашкільної освіти Інституту проблем виховання НАПН України, старший науковий співробітник, доктор педагогічних наук Олена ЛИТОВЧЕНКО;
  • завідувач кафедри педагогіки та спеціальної освіти Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка кандидат педагогічних наук, професор Анатолій РАЦУЛ.

Сподіваємося на плідну співпрацю!