pedfak_logo

Факультет педагогіки, психології та мистецтв

Кращий керівник гуртка 2023

22 лютого 2023 року в креативному просторі «KOWO» відбувся конкурс серед керівників гуртків закладів професійної (професійно-технічної) та фахової передвищої освіти «Кращий керівник 2023», який проводився Центральноукраїнським державним будинком художньої та технічної творчості під патронатом Департаменту освіти і науки Кіровоградської обласної військової адміністрації, за підтримки Управління молоді та спорту Кіровоградської обласної військової адміністрації, Управління молоді та спорту Кропивницької міської ради, спільно з ГО «Молодіжний центр Кіровоградської області».

В межах співпраці зі стейкхолдерами, доцентки кафедри педагогіки та спеціальної освіти Кравцова Тетяна Олександрівна та Краснощок Інна Петрівна, члени групи забезпечення ОПП Освітні педагогічні науки (Позашкільна освіта) взяли участь в складі журі конкурсу «Кращий керівник 2023», долучилися до визначення кращих представників організації позашкільної виховної роботи професійних (професійно-технічних) та фахових передвищих закладів освіти області з метою розвитку престижності педагогічної праці у сфері позашкілля, як необхідної ланки сучасної освіти в реаліях воєнного часу. Під час конкурсу кращі керівники гуртків поділилися власними історіями професійного становлення, креативними творчими знахідками, інноваційним підходами, щодо організації гурткової роботи із учнівською та студентською молоддю.