pedfak_logo

Факультет педагогіки, психології та мистецтв

МУЗИКА Б. ФІЛЬЦ ЯК ЧИННИК РОЗВИТКУ ТВОРЧОГО ПОТЕНЦІАЛУ МАЙБУТНЬОГО ФАХІВЦЯ МИСТЕЦЬКОГО СПРЯМУВАННЯ

БЄЛІКОВА Валентина Венедиктівна

кандидат мистецтвознавства, доцент

кафедри музикознавства, інструментальної та хореографічної підготовки

Криворізького державного педагогічного університету

Анотація

Процесуальність творчих процесів в сучасній українській музикології зумовлює тяжіння до зʼясування трансформаційних зрушень в українській музичній культурі. Автор висвітлює особливості музичної мови Б. Фільц, що слугують розвитку творчого потенціалу майбутнього фахівця мистецького спрямування.

Ключові слова: українська музична культура, Б. Фільц, хорові твори композиторки для дитячого та юнацького віку.

Повний текст:

Adobe Acrobat Pro PDF

СПИСОК ДЖЕРЕЛ

1. Бєлікова В. В. Її музика – наше життя, наше багатство: монографія / Валентина Венедиктівна Бєлікова; МОНМС України. – Кривий Ріг: Видавничий дім, 2013. – 52 с.

2. Рудницький А. Українська музика. Історико-критичний огляд / А. Рудницький. – Мюнхен: Дніпрова хвиля. 2001. – 406 с.

3. Фільц Б. Спогади про роки навчання в школі-інтернаті ім. С. Крушельницької в класі І. Крих / Б. Фільц. – Львів, 2003. – С. 8–16.