pedfak_logo

Факультет педагогіки, психології та мистецтв

Співпраця з ОУНБ ім. Д. І. Чижевського

25 квітня 2012 року в Обласній науковій універсальній бібліотеці ім. Д. І. Чижевського відбулася науково-практична конференція «Інформаційно-комунікаційні технології в освітньому процесі», в роботі якої брала участь доцент кафедри методик початкового навчання Фадєєва Тетяна Олексіївна.

Організатори та учасники конференції піднімали актуальні проблеми упровадження ІКТ у навчальний процес дошкільного закладу, школи чи ВНЗ.  Доцент Фадєєва Т. О. доповіла про власний досвід розробки та упровадження Інтернет-технологій у навчальний процес вищої школи при викладанні методико-математичних дисциплін на психолого-педагогічному факультеті КДПУ ім. В. Винниченка. Виступаюча розглянула перспективний освітньо-педагогічний напрям, який відповідає завданню підвищення рівня підготовки майбутнього вчителя початкових класів, а саме, створення навчального середовища із залученням Інтернет-ресурсів відкритого типу під конкретні навчальні дисципліни. Випереджувальний характер навчання з Інтернет-забезпеченням навчальних курсів дозволяє проектувати не тільки організаційно-технологічні характеристики процесу викладання, але і параметри оцінювання навчальних досягнень студентів у межах навчальних модулів. Використання Інтернет-технологій відповідає освітнім перспективам розвитку вищої школи та державотворчим документам щодо інформатизації усіх ланок національної системи освіти.