pedfak_logo

Факультет педагогіки, психології та мистецтв

Витоки риторики

Оволодіння студентами психолого-педагогічного факультету основами риторики складає одну із змістових ліній професійної підготовки майбутніх учителів початкових класів, практичних психологів та соціальних педагогів.

Вміння висловлювати думку, грамотно будувати публічні виступи студенти навчаються під керівництвом доцента кафедри методик початкової освіти Афанасьєвої Лариси Іванівни. Курс «Основи красномовства» спирається на знання студентами сучасної української мови та виховує почуття краси та сили рідного слова.

Кращі промовці Слюсаренко В. (гр. 28), Іванюк К. (гр. 18) та Грабовецька В. (гр. 11) продемонстрували перед студентами першого курсу психолого-педагогічного факультету вміння виступати перед аудиторією. Вони захоплювали слухачів яскравими мовними образами та підтримували контакт з аудиторією.

Матеріал підготувала доцент кафедри методик початкової освіти Фадєєва Тетяна Олексіївна.