pedfak_logo

Факультет педагогіки, психології та мистецтв

Зустріч з художником

8 грудня 2011 року в приміщенні Кіровоградського художнього музею картинної галереї Петра Оссовського «Світ і Вітчизна» відбулася зустріч студентів гр. 21 психолого-педагогічного факультету Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка з художницею Коломієць Ольгою Володимирівною.

Тема зустрічі: «Українські національні традиції. Рушник». Ольга Володимирівна розповіла студентам про український рушник як оберіг роду, про особливості вишивання рушника, про символи і їх значення в малюнку рушника, про значення кольору орнаменту рушника. Студенти виявили інтерес до питання рушника у житті української родини, його вплив на долю роду.

Наостанок студенти подякували художниці за цікаву та змістовну бесіду і все не розходилися. . .

Організатори:старший науковий співробітник обласного художнього музею Степанюк О. В. та доцент кафедри методик початкового навчання Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка Фадєєва Т. О.