pedfak_logo

Факультет педагогіки, психології та мистецтв

Студенти – волонтери!

30 вересня 2011 року студенти психолого-педагогічного факультету груп № 43 (Ткач А., Гуртова А., Базилюк О. Сергієнко А., Чорна А., Маломуж Т. Богач М.), № 41 (Бакуменко О.) та № 15 (Ігнатієва О., Свірідова І., Удод В., Пилипишина О.) взяли участь в підготовці та організації заходу до проведення святкування Всеукраїнського Дня бібліотек. Волонтерська акція студентів проводилася в Обласній дитячій бібліотеці ім. А. Гайдара. Студенти із задоволенням допомогли святково прикрасити сходи та центральну площу біля бібліотеки, оформити книжкову виставку, взяли активну участь у проведенні ігротеки. Студентки четвертого курсу Паркан А. та Гуртова А. підготували і показали учням початкових класів лялькову виставу, у якій головні герої Котик та Песик навчали дітей дбайливого ставлення до книжки.

Ініціатива – заввідділом сімейного та дитячого читання Обласної дитячої бібліотеки ім. А. Гайдара Маковей М. Г., доцент кафедри методик початкового навчання Кіровоградського державного педагогічного університету ім. В. Винниченка Горська О. О.