pedfak_logo

Факультет педагогіки, психології та мистецтв

Зустрічі зі стейкхолдерами

17.03.2021 на кураторській годині для здобувачів бакалаврського рівня ОП 012 Дошкільна освіта другого курсу була проведена зустріч із завідувачем сектору соціального та правового захисту дітей служби у справах дітей управління з питань захисту прав дітей Міської ради міста Кропивницького, випускником факультету (1999р.) та стейкхолдером Ігорем Михайловичем Горіним на тему «Роль вихователя у соціально-правовому захисті дітей».

Під час зустрічі були розглянуті питання соціально-правового захисту дітей; соціального захисту дітей-сиріт і дітей позбавлених батьківського піклування; захисту житлових прав дітей; урегулювання сімейних спорів відносно дітей.

Учасники зустрічі обговорили питання професійної компетентності вихователя закладу дошкільної освіти, правові аспекти врегулювання стосунків вихователів з батьками різних соціальних прошарків, проблемні аспекти роботи здо з дітьми дошкільного віку, що перебувають у складних життєвих обставинах; потреби регіону у фахівцях сфери дошкілля.

Інформацію підготувала доцент Т. О. Прибора