Інструменти доступності

pedfak_logo

Факультет педагогіки, психології та мистецтв

Традиційна Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція для студентів та молодих науковців «Вивчення та впровадження ідей Василя Сухомлинського в практику сьогодення», яка відбулася 9 жовтня 2024 року на базі ЦДУ імені Володимира Винниченка, зібрала велику кількість учасників – було заявлено понад 70 доповідей. Це підтверджує як актуальність проблематики конференції, так і її популярність серед здобувачів педагогічної освіти та молодих учених усієї України.

Цьогорічна конференція підтвердила, що вона стає потужною платформою для обміну досвідом, новими ідеями однодумців і послідовників упровадження педагогічних ідей Василя Сухомлинського – нашого земляка, одного з найвидатніших учених та педагогів-практиків ХХ століття.

Інформацію підготувала організатор конференції, доцент кафедри дошкільної та початкової освіти Баранюк Ірина