pedfak_logo

Факультет педагогіки, психології та мистецтв

11 квітня 2024 року здобувачі спеціальностей 012 Дошкільна освіта першого (бакалаврського) рівня та другого (магістерського) рівня та 013 Початкова освіта першого (бакалаврського) рівня та другого (магістерського) рівня і  викладачі кафедри педагогіки дошкільної та початкової освіти Баранюк Ірина Григорівна, Горська Олена Олександрівна, Прибора Тетяна Олександрівна відвідали гостьову лекцію професора кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти Волинського національного університету імені лесі Українки, Лауреата Державної премії України в галузі освіти (номінація: дошкільна і позашкільна освіта), відмінника освіти України, доктора педагогічних наук, професора Наталії Василівни Гавриш.

Лекція розпочалася активізацією опорних знань про ляльковий театр та різновекторної гри, яка мотивувала студентів до віртуальної екскурсії.

Віртуальна екскурсія проводилась у Музеї іграшок.

Здобувачі ознайомились з унікальною колекцією іграшок. Серед них:

• промислові зразки іграшок 30-х – 90-х років ХХ ст.;
  • неповторні авторські зразки іграшок;
  • зібранням настільно-друкованих ігор;
  • колекцією української народної іграшки.

А також:

• масками;
  • карнавальними костюмами;
  • ляльками рукавичками;
  • тіньовим театром;
  • театром іграшок;
  • пальчиковим театром;
  • рукавичним театром;
  • настільним театром;
  • Вертепом.

Крім того, студенти мали змогу ознайомитись з майстер-класом з виготовлення іграшок для лялькового театру. Були продемонстровані прийоми пошиття іграшок зі шкарпеток та хусточок, виготовлення пласких іграшок з однобічних і двобічних зубочисток та серветок, ватних паличок та дисків.

Окремо хочеться звернути увагу на рефлексію, яка проводилась після кожного виду діяльності.

Щиро дякуємо Наталії Василівні Гавриш за цікаву, змістовну і ґрунтовну лекцію!

Відгуки про гостьову лекцію можна переглянути за посиланням:

Інформацію підготувала доцент Тетяна Прибора