pedfak_logo

Факультет педагогіки, психології та мистецтв

Гостьова лекція для здобувачів освіти першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності  013 Початкова освіта та 012 Дошкільна освіта

Гостьова лекція для здобувачів освіти першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 013 Початкова освіта та 012 Дошкільна освіта

У рамках співпраці між кафедрою дошкільної та початкової освіти ЦДУ ім. В. Винниченка та кафедрою дошкільної освіти ПНПУ ім. В. Г. Короленка 28 листопада відбулася гостьова лекції для здобувачів освіти першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 013 Початкова освіта та 012 Дошкільна освіта. Кандидат педагогічних наук, доцент кафедри дошкільної освіти Зімакова Лілія Василівна провела лекцію на тему «Теоретико-методичні основи партнерської педагогіки».

В ході лекції було розкрито такі питання:

1. Актуальність та передумови введення педагогіки партнерства у вітчизняній освіті.

2. Сутність освітнього партнерства. Принципи партнерської педагогіки.

3. Педагогічний інструментарій освітнього партнерства.

4. Форми організації партнерського навчання.

5. Способи партнерської взаємодії.

Гостьова лекція була цікавою за змістом і наповненням, а презентація вирізнялася оригінальністю. Родзинкою лекції було те, що Лілія Василівна вдало використала цікаві приклади роботи закладів освіти щодо співпраці з батьками дітей.

Інформацію підготували:

доцентка Прибора Тетяна