fizmat_logo

Факультет математики, природничих наук та технологій

Круглий стіл зі стейкхолдерами

22 лютого 2024 року на факультеті математики, природничих наук та технологій Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка відбувся круглий стіл зі стейкхолдерами.

Ініціаторами зустрічі виступили представники кафедри менеджменту та підприємництва: проф. В.А.Панченко, проф. О.М.Левченко, доц. О.В.Буткевич.

До організації зустрічі долучилися представники кафедри математики та цифрових технологій: проф. О.М.Трифонова, проф. М.І.Садовий, проф. Р.Я.Ріжняк, ст.викл. Д.В.Соменко.

Кафедра менеджменту та підприємництва і кафедра математики та цифрових технологій об’єднали зусилля для проведення круглого столу зі стейкхолдерами, що став майданчиком для обговорення важливих питань. Під час заходу учасники обговорили різні аспекти життя та навчання в університеті, висловили свої думки щодо можливостей для поліпшення якості освіти та студентського середовища. Важливою темою обговорення були питання впровадження цифрових технологій та інновацій в освітній процес, розвитку кар’єрних послуг для студентів та покращення умов студентського життя.

З вітальним словом перед учасниками круглого столу виступили:

– проректор з науково-педагогічної роботи Ірина Анатоліївна Козир, кандидат історичних наук, доцент, Заслужений працівник освіти України;

– декан факультету математики, природничих наук та технологій Тетяна Володимирівна Фурсикова, доктор педагогічних наук, доцент;

– завідувач кафедри менеджменту та підприємництва Володимир Анатолійович Панченко, доктор економічних наук, професор;

– завідувач кафедри математики та цифрових технологій Олена Михайлівна Трифонова, доктор педагогічних наук, професор.

Далі перед учасниками круглого столу (студентами та викладачами) виступили запрошені стейкхолдери:

• Євген Скібіцький, начальник Кропивницької митниці;
  • Олена Степуніна, начальник відділу по роботі з персоналом Кропивницької митниці;
  • Тетяна Сагайдак, менеджер з персоналу ТОВ «Епіцентр К»;
  • Оксана Фарик, начальник управління роботи з персоналом Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області;
  • Світлана Дорофеєва, заступник керуючого регіональним відділення АТ ОТП Банк у м.Кропивницький;
  • Олександр Гавриленко, директор Агенції регіонального розвитку Кіровоградської області;
  • Світлана Конюх, директорка Кіровоградської ОД ПрАТ «СК УНІКА»;
  • Світлана Балакірєва, керуюча справами виконавчого комітету Кропивницької міської ради;
  • Наталія Борисенко, заступник директора департаменту економічного розвитку та торгівлі Кіровоградської обласної адміністрації;
  • Лілія Грузіна, представник департаменту освіти і науки Кіровоградської обласної військової адміністрації;
  • Олександр Небога, голова Новоукраїнської районної ради Кіровоградської області;
  • Ігор Філіпенко, директор департаменту розширеної аналітики компанії RBC group;
  • Дмитро Замуренко, виконавчий директор компанії RBC group;
  • Віктор Давидченко, заступник завідувача Кропивницького відділення Київського-науково дослідного інституту судових експертиз;
  • Костянтин Лагода, завідувач Кропивницького відділення Київського-науково дослідного інституту судових експертиз;
  • Андрій Дробін, старший викладач кафедри інформаційно-комунікаційних технологій та безпечного освітнього середовища КЗ «КОІППО ім.В.Сухомлинського».

Студенти з захопленням слухали поради стейкхолдерів, їхні пропозиції щодо майбутнього працевлаштування. Приємно було почути, що більшість стейкхолдерів першу свою вищу освіту здобували у стінах нашого університету, нашого факультету, що саме тут вони отримали гарні знання, які стали фундаментом їхньої подальшої кар’єри.

У дружній атмосфері круглого столу обговорили шляхи вдосконалення освітніх програм:

• Економічна безпека;
  • Менеджмент (Логістика);
  • Менеджмент агробізнесу;
  • Товарознавство та експертиза в митній справі;
  • Управління фінансово-економічною безпекою;
  • Середня освіта (Математика та Інформатика);
  • Статистика (Фінансова, страхова та комп’ютерна статистика);
  • Інтелектуальний аналіз даних та цифрова економіка;
  • Професійна освіта (Цифрові технології);
  • Середня освіта (Математика, Інформатика та Економіка);
  • Організація освітнього процесу: управління та експертиза.

Також на учасників круглого столу чекала цікава екскурсія у світ цифрових технологій та робототехніки, яку провів студент спеціальності Професійна освіта (Цифрові технології) Денис Павлюк, та інтерактив з економіки і менеджменту.

Кафедра менеджменту та підприємництва і кафедра математики та цифрових технологій разом зі стейкхолдерами продемонстрували важливість спільної роботи та обговорення питань, що стосуються всіх членів університетської спільноти та сприяють удосконаленню процесу підготовки фахівців у Центральноукраїнському державному університеті імені Володимира Винниченка.

Інформацію підготували доцент О.В.Буткевич та професор О.М.Трифонова