fizmat_logo

Факультет математики, природничих наук та технологій

Курси підвищення кваліфікації для вчителів математики

Викладачі кафедри математики та цифрових технологій впродовж тижня (12-16 лютого 2024 року) проводили лекції та практичні заняття на курсах підвищення кваліфікації для вчителів математики.

Цього року діє оновлена програма під назвою «Інформаційно-комунікаційні технології: можливості використання у навчанні математики». Керівник програми: професор кафедри математики та цифрових технологій Ріжняк Ренат Ярославович.

Зміст програми охоплює 5 змістових модулів:

1. Використання ІКТ при розв'язуванні математичних задач.
  2. Інтегративні образи в навчанні математики.
  3. Математико-статистичні технології. Сутність понять і трактувань.
  4. Розвиток критичного мислення учнів під час навчання математики з ІКТ.
  5. Ігри та квести на уроках математики: інклюзивний аспект.

Доктор педагогічних наук, доцент Ботузова Юлія Володимирівна провела лекцію на тему «Розвиток навичок критичного мислення учнів під час використання графічних калькуляторів». Кандидат педагогічних наук, доцент Нічишина Вікторія Вікторівна під час лекції на тему «Інтегративні образи в навчанні математики» ознайомила слухачів із можливостями здійснення інтеграції під час вивчення математики у ЗЗСО. Завершувала тижневий курс підвищення кваліфікації кандидат педагогічних наук, доцент Войналович Наталія Михайлівна, провівши лекцію на тему «Використання ІКТ при розв'язуванні математичних задач у 5-6 класах НУШ».

У кінці курсу слухачів очікувало вихідне тестування. Вітаємо колег із успішним завершенням курсу та отриманням сертифікатів про підвищення кваліфікації (30 год, 1 кредит ЄКТС).

Ласкаво запрошуємо вчителів математики на курси!

Інформацію підготувала д.пед.н., доцент Юлія Ботузова