fizmat_logo

Факультет математики, природничих наук та технологій

Вручення дипломів магістрантам кафедри математики та цифрових технологій

На факультеті математики, природничих наук та технологій ЦДУ імені Володимира Винниченка 24 січня 2024 року відбулося вручення дипломів з відзнакою та 26 січня 2024 року дипломів установленого зразка магістрантам.

Зокрема, омріяні документи про освіту отримали випускники зі спеціальностей кафедри математики та цифрових технологій:

• 014 Середня освіта (Математика), Освітня програма: Середня освіта (Математика, Інформатика та Економіка);
  • 112 Статистика, Освітня програма: Статистика (Фінансова, страхова та комп’ютерна статистика);
  • 011 Освітні, педагогічні науки, Освітня програма: Освітні, педагогічні науки (Освітні вимірювання. Гендерні студії: науковий аспект);
  • 011 Освітні, педагогічні науки, Освітня програма: Організація освітнього процесу: управління та експертиза;
  • 015 Професійна освіта (Цифрові технології), Освітня програма: Професійна освіта (Цифрові технології).

Справжньою окрасою дня 24 січня 2024 року стало вручення дипломів магістра з відзнакою. Вітаємо наших випускників!

2

26 січня 2024 року дипломи магістра отримали студенти груп МІЕ22М та МА22М (спеціальність 014 Середня освіта (Математика), Освітня програма: Середня освіта (Математика, Інформатика та Економіка)).

Група СТ22М (спеціальність 112 Статистика, Освітня програма: Статистика (Фінансова, страхова та комп’ютерна статистика)).

Група ОВ22М (спеціальність 011 Освітні, педагогічні науки, Освітня програма: Освітні, педагогічні науки (Освітні вимірювання. Гендерні студії: науковий аспект).

Цього року дипломи магістрів вперше отримали студенти спеціальностей 011 Освітні, педагогічні науки, Освітня програма: Організація освітнього процесу: управління та експертиза та 015 Професійна освіта (Цифрові технології), Освітня програма: Професійна освіта (Цифрові технології), що підтверджує ефективність освітньо-професійних програм:

– групи УЕ22М та УЕ22М-З (011 Освітні, педагогічні науки, Освітня програма: Організація освітнього процесу: управління та експертиза).

– група ЦТ22М (015 Професійна освіта (Цифрові технології), Освітня програма: Професійна освіта (Цифрові технології)).

Бажаємо успіхів нашим випускникам та чекаємо їхніх вихованців на навчання за нашими спеціальностями!

Більше фото за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/1rFxaJBdlJ03XoFLtQ-KLCla9eR4ImXVD?usp=sharing

Повідомлення підготували викладачі кафедри математики та цифрових технологій О.М.Трифонова, В.В.Нічишина, Р.Я.Ріжняк, К.С.Акбаш, Л.І.Яременко, Ю.В.Яременко.