Інструменти доступності

fizmat_logo

Факультет математики, природничих наук та технологій

Обговорення змін до освітньо-професійних  програм та програмних результатів навчання зі здобувачами вищої освіти кафедри менеджменту та підприємництва

Обговорення змін до освітньо-професійних програм та програмних результатів навчання зі здобувачами вищої освіти кафедри менеджменту та підприємництва

Гарною практикою на кафедрі менеджменту та підприємництва стало врахування потреб заінтересованих сторін (стейкхолдерів) шляхом обговорення змін до освітньо-професійних програм зі здобувачами вищої освіти. Гаранти та групи забезпечення ОП «Економічна безпека» та ОП «Менеджмент (Логістика)» провели зустріч зі студентами, на якій пояснили, яку важливу роль має студентство у забезпеченні якості освітнього процесу, та ознайомили з проектами змін до вищезазначених освітньо-професійних програм.

Гаранти звернулись з проханням до здобувачів освіти надавати свої пропозиції щодо удосконалення освітніх програм.

Зустріч організована науково-педагогічними працівниками кафедри: завідувачем кафедри, доктором економічних наук, професором та гарантом освітньої програми «Менеджмент (Логістика)» Олександром Левченком, гарантом освітньої програми «Економічна безпека» кандидатом економічних наук, доцентом Оксаною Буткевич і представниками груп забезпечення кандидатами економічних наук, доцентами Юлією Бондар, Яною Довгенко, Оксаною Панченко і кандидатами педагогічних наук, доцентами Людмилою Яременко та Інною Щоголєвою.