fizmat_logo

Факультет математики, природничих наук та технологій

Академічна мобільність в Полтавському державному аграрному університеті

Академічна мобільність – можливість учасників освітнього процесу навчатися, викладати, стажуватися чи проводити наукову діяльність в іншому закладі вищої освіти (науковій установі) на території України чи поза її межами.

У Центральноукраїнському державному університеті імені Володимира Винниченка академічна мобільність здійснюється згідно «Положення про порядок реалізації права на академічну мобільність здобувачів вищої освіти Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка».

Відповідно до діючого положення студенти кафедри менеджменту та підприємництва та кафедри математики та цифрових технологій мали змогу за програмою внутрішньої академічної мобільності вивчити вибіркові освітні компоненти «Командоутворення та командний менеджмент» (4 кредити, форма контролю – залік) та «Комунікативний менеджмент» (5 кредитів, форма контролю – залік) в Полтавському державному аграрному університеті. Таким чином студенти другого (магістерського) рівня вищої освіти:

• Гацелюк Сергій Володимирович: група МБ23М, освітньо-професійна програма: Управління фінансово-економічною безпекою;
  • Кривонос Олександра Вікторівна: група МІЕ23М, освітньо-професійна програма «Середня освіта (Математика, Інформатика та Економіка)
  • Малахатько Олександр Олександрович: група ЦТ23М, освітньо-професійна програма «Професійна освіта (Цифрові технології)»
  • Нагорна Надія Сергіївна: група УЕ23М, освітньо-професійна програма «Організація освітнього процесу: управління та експертиза»;
  • Ткаченко Яна Віталіївна: група МБ23М, освітньо-професійна програма: Управління фінансово-економічною безпекою

успішно долучилися до програм академічної мобільності, відкриваючи для себе нові можливості для розвитку та обміну досвідом.

Інформацію підготували д.е.н., проф. О.М.Левченко, д.пед.н., проф. О.М.Трифонова