fizmat_logo

Факультет математики, природничих наук та технологій

Зустріч з заступницею Голови Верховної Ради України Оленою Кондратюк

У важкі часи Україні жінки роблять неймовірні речі.

6 червня 2024 року викладачі секції технологічної та професійної освіти факультету математики, природничих наук та технологій, зокрема, доценти Андрій ТкачукЛюдмила Чистякова, Ольга ПулякОксана АбрамоваНаталя Мироненко, Сергій Рябець взяли участь у заході Освітнього Центру Верховної Ради України онлайн лекції-дискусії із Заступницею Голови Верховної Ради України Оленою Кондратюк на тему «Тренд на гендерну рівність у світовій та українській політиці».

Учасники зустрічі разом із Віцеспікеркою проаналізовали тренд на гендерну паритетність у світі та українському суспільстві, дізналися про основні бар'єри, з якими стикаються жінки на шляху до кар’єрних вершин, а також про прогрес та виклики у цьому напрямку на прикладі українського парламенту та українського суспільства. Викладачі мали можливість поставити питання спікерці та отримати кваліфіковані відповіді.