fizmat_logo

Факультет математики, природничих наук та технологій

Звітна наукова студентська конференція ЦДУ: Здобутки факультету

Викладачі та студенти факультету взяли участь звітній науковій студентській конференції ЦДУ, яка відбулася 15 травня семиповерховому корпусі.

Учасників конференції привітали ректор університету – доктор юридичних наук, професор Євген Соболь та проректор з наукової роботи – доктор психологічних наук, професор Лілія Клочек.

До програми заходу було включено виступ на тему «Студентські ініціативи: як студенту реалізувати інноваційні ідеї. Від досліджень до грантів», яку розкрив студент нашого факультету Іванов Кирило. Науковий керівник – кандидат педагогічних наук, старший викладач Дмитро Соменко.

Грамоти за високі досягнення у науково-дослідній діяльності отримали студентки та студенти факультету:

Молдовану Анна (ТН22Б)

Решетнікова Дар’я (ІНФ20Б)

Затуливітер Людмила (БХ21Б)

Павлюк Денис (ЦТ20Б)

Садовніченко Антон (МФ20Б)

Пишаємося нашими здобувачами та здобувачками та бажаємо їм подальших успіхів.

А викладачі та співробітники факультету їм радо допоможуть в цьому, адже разом ми сила! Рухаємося разом!