fizmat_logo

Факультет математики, природничих наук та технологій

Поєднання освітньої траєкторії з працевлаштуванням

30 квітня 2024 року університетська команда "Fixers" виступила перед студентами факультету математики, природничих наук та технологій Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка з презентацією можливостей поєднання освітньої траєкторії студентів з працевлаштуванням.

На заході були присутні студенти спеціальностей: Професійна освіта (Цифрові технології), Середня освіта (Математика), Менеджмент, Економіка, Середня освіта (Інформатика), Статистика.

Долучилися до заходу і викладачі: д.пед.н., проф. М.І.Садовий, д.екон.н., проф. О.М.Левченко, д.пед.н., проф. О.М.Трифонова, к.пед.н., доц. В.В.Нічишина, к.ф.-м.н., доц. І.Г.Ключник.

Команда "Fixers" сформована з винахідливих і креативних студентів, які розповіли присутнім про свій шлях розвитку та досягнень. Команда "Fixers" виникла завдяки їх участі у проекті UPSHIFT, де вони вирішили зосередитися на проблемі працевлаштування студентів під час навчання. Саме ця спільна мета стала основою для об'єднання трьох студентів різних курсів і спеціальностей: Іванова Кирила ЦТ21Б (спеціальність: Професійна освіта (Цифрові технології)), Стеренчука Олександра КН22Б (спеціальність Комп’ютерні науки) та Поліщук Ольги МЛА23Б (спеціальність: Менеджмент). Активно залучаються до реалізації проєкту студенти спеціальностей Професійна освіта (Цифрові технології), Середня освіта (Математика), Менеджмент, Економіка, Статистика.

Під час презентації команда "Fixers" не лише представила результати своєї роботи, але й поділилася власним досвідом та натхненням. Вони розповіли про труднощі, з якими стикалися під час розвитку свого проекту, та зазначили ключові виклики, з якими вони успішно впоралися.

Крім того, команда "Fixers" висловила свої поради для майбутніх учасників грантової програми UPSHIFT, наголосивши на важливості наполегливості, співпраці та вірі у свої ідеї.

Презентація "Fixers" відобразила не лише талант і винахідливість цих студентів, але й їхню здатність впливати на соціальні проблеми та змінювати світ навколо себе.

Під заголовком "Поєднання освітньої траєкторії з працевлаштуванням" команда "Fixers" розкрила перед студентами факультету математики, природничих наук та технологій низку корисних порад щодо ефективного вибору та підготовки до майбутньої кар'єри.

У ході презентації було висвітлено такі важливі аспекти, як правильне оформлення резюме, стратегії успішного проходження співбесіди з роботодавцем, а також ефективні методи подолання страху перед спілкуванням з потенційними роботодавцями.

"Fixers" не лише поділилися своїми власними досвідом та знаннями, але й надихнули студентів на активну самореалізацію та пошук власного шляху в світі професійної діяльності.

Такі заходи відображають зростаючий інтерес університету до підтримки та підготовки студентів до майбутніх викликів на ринку праці. Команда "Fixers" продовжує бути ключовим джерелом підтримки та порад для студентів, сприяючи їхньому успішному вступу до професійного світу.

Інформацію підготували студенти:
Іванов Кирило (група ЦТ21Б),
Стеренчук Олександр (група КН22Б)
та Поліщук Ольга (група МЛА23Б)