fizmat_logo

Факультет математики, природничих наук та технологій

Зустрічі викладачів кафедри технологічної та професійної освіти зі стейкхолдерами

Науково-педагогічні працівники кафедри технологічної та професійної освіти регулярно проводять зустрічі зі стейкхолдерами з метою забезпечення актуальності, ефективності й удосконалення освітньо-професійних програм, підсилення практичної спрямованості підготовки здобувачів, визначення шляхів подальшої співпраці, отримання зворотнього зв’язку щодо потреб ринку праці, останніх трендів у освітній галузі тощо.

Стейкхолдери залучаються на різних етапах реалізації ОПП, зокрема, під час ознайомлення, обговорення, моніторингу, внесення пропозицій та рекомендацій при розробці та оновленні освітніх програм, освітніх компонентів, навчальних планів; залучення до спільних наукових досліджень, публікацій, виступів на семінарах, вебінарах, конференціях, круглих столах, проведення гостьових лекцій та ознайомчих екскурсій до закладів освіти, підприємств, установ технологічного спрямування; проведення практик у закладах освіти, що є потенційними для працевлаштування здобувачів тощо.

Так, у 2023-24 н.р. в.о. завідувачки кафедри технологічної та професійної освіти Оксана Абрамова, гаранти освітніх програм спеціальності 014.10 Середня освіта (Технології) першого (бакалаврського) рівня вищої освіти доцентка Наталя Мироненко, другого (магістерського) рівня вищої освіти професорка Людмила Чистякова, доценти Ольга Пуляк, Сергій Рябець й інші, організували низку зустрічей викладачів, здобувачів ОПП і стейкхолдерів у онлайнових та офлайнових форматах, зокрема Міжшкільного ресурсного центру № 1 м. Кропивницького, Ліцею «Крила України» Знам'янської міської ради Кіровоградської області, Ліцею Новгородківської селищної ради, Професійно-технічного училища № 36 смт. Новгородки, Кропивницького будівельного фахового коледжу, Ліцею сфери послуг та торгівлі м. Кропивницького, Регіонального центру професійної освіти імені О.С. Єгорова м. Кропивницького та інших закладів освіти. Також здійснювалися зустрічі із представниками академічних спільнот провідних закладів вищої освіти у Дрогобичі, Києві, Полтаві тощо.

Проведення таких заходів дозволить покращити якість підготовки майбутніх фахівців для забезпечення їхньої конкурентоспроможності.

Колектив кафедри технологічної та професійної освіти високо цінує взаємодію та взаємозв’язок вищезазначених закладів освіти. Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю.

Інформацію надано кафедрою технологічної та професійної освіти