fizmat_logo

Факультет математики, природничих наук та технологій

III етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики

У неділю 4 лютого 2024 року закінчився III етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики. Олімпіада проходила в два етапи. Роботи перевіряли кращі вчителі математики зі шкіл міста Кропивницького і області та викладачі кафедри математики та цифрових технологій ЦДУ імені Володимира Винниченка.

1

З викладачів ЦДУ імені Володимира Винниченка були присутні:

2

Ключник Інна Геннадіївна – голова журі, доцент кафедри математики та цифрових технологій, кандидат фізико-математичних наук;

3

Макарчук Олег Петрович – член журі, доцент кафедри математики та цифрових технологій, кандидат фізико-математичних наук;

4

Войналович Наталія Михайлівна – член журі, доцент кафедри математики та цифрових технологій, кандидат педагогічних наук;

5

На цій зустрічі з вчителями-практиками члени кафедри математики та цифрових технологій ЦДУ мали змогу обговорити перспективи вдосконалення освітньо-професійної програми зі спеціальності 014 Середня освіта (Математика), для якої кафедра є випусковою.

6

Вітаємо переможців та бажаємо їм подальшого вдосконалення знань. А 11-класників будемо раді бачити серед студентів факультету математики, природничих наук та технологій ЦДУ імені Володимира Винниченка!

Інформацію надала доцент кафедри математики та цифрових технологій І.Г.Ключник