fizmat_logo

Факультет математики, природничих наук та технологій

Студент спеціальності Професійна освіта (Цифрові технології) отримав диплом у Міжнародному конкурсі з комп’ютерної графіки та вебдизайну «CreDiCo»

Кирило Іванов – студент спеціальності Професійна освіта (Цифрові технології) Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка отримав диплом за зайняте ІІІ місце у Міжнародному конкурсі з комп’ютерної графіки та вебдизайну «CreDiCo»-2023 номінація «3D-графіка». Наставниками Кирила стали викладачі кафедри математики та цифрових технологій: д.пед.н., проф. М.І.Садовий, к.пед.н. Д.В.Соменко, д.пед.н., проф. О.М.Трифонова (науковий керівник).

Організаторами конкурсу є Лабораторія використання інформаційних технологій в освіті при кафедрі інформатики Сумського державного педагогічного університету імені А.С.Макаренка (Україна), кафедра кібернетики і прикладної математики Ужгородського національного університету (Україна), Державний університет Бріджвотер (США), Вільний університет Тбілісі (Грузія), Академія Яна Длугоша (Польща), Університет Малтепе (Туреччина).

Тематикою цьогорічного конкурсу став слоган «Я дружу з Плутоном і не тільки». Готуючи свою конкурсну роботу Кирило проявив креативність, творчість, розкрив політ фантазії та показав сою професійну компетентність у 3D-графіці.

Студент представив власну роботу, що вражає оригінальністю та технічною вправністю. Його проєкт у галузі комп'ютерної графіки та вебдизайну визнаний експертами конкурсу, що підкреслює його талант та здібності.

Вітаємо Кирила з цим важливим досягненням та бажаємо подальших успіхів у професійному зростанні та творчому розвитку. Його перемога є великим джерелом натхнення для всіх студентів спеціальності «Професійна освіта (Цифрові технології)», а також свідченням високого рівня підготовки фахівців в цій галузі.

Інформацію підготувала д.пед.н., проф. О.М.Трифонова