fizmat_logo

Факультет математики, природничих наук та технологій

Розширене засідання кафедри математики та цифрових технологій

28 грудня 2023 року відбулося розширене засідання кафедри математики та цифрових технологій. Одним із питань порядку денного було обговорення освітньо-професійних програм на 2024 рік, для яких кафедра є випусковою:

Перший (бакалаврський) рівень вищої освіти:

• Середня освіта (Математика та Інформатика), гарант: Н.М. Войналович;
  • Професійна освіта (Цифрові технології), гарант: С.О. Шлянчак;
  • Інтелектуальний аналіз даних та цифрова економіка, гарант: Я.О. Довгенко.

Другий (магістерський) рівень вищої освіти:

• Організація освітнього процесу: управління та експертиза, гарант: Н.О. Пасічник;
  • Освітні вимірювання. Гендерні студії: науковий аспект, гарант: Л.І. Яременко;
  • Середня освіта (Математика, інформатика, економіка), гарант: Р.Я. Ріжняк;
  • Професійна освіта (Цифрові технології), гарант: О.М. Трифонова;
  • Фінансова, страхова та комп’ютерна статистика, гарант: К.С. Акбаш.

Третій (освітньо-науковий) рівень вищої освіти:

На засіданні були присутні студенти вказаних ОПП. Зокрема, активно долучилися до обговорення освітніх програм такі студенти: Катерина Олегівна Сотник (група СТ23М), Роман Костянтинович Островський (група ЦТ20Б), Віктор Володимирович Токарь (група ОВ22М), Марія Сергіївна Бабаліч (група МФ21Б), Анастасія Дмитрівна Шаповал (група МІ21Б), Володимир Вікторович Шаховцов (група ОВ22М), Катерина Олександрівна Гусакова (група УЕ22Мз), Марина Сергіївна Скрипник (група УЕ22Мз), Марина Григорівна Литвиненко (група УЕ22Мз), Катерина Олегівна Буц (група УЕ22Мз), Інна Вікторівна Камінська (група УЕ22Мз). Більшість студентів висловили повне задоволення освітнім процесом. Вони окреслили його достатній теоретичний рівень та належну практичну підготовку.

Основною метою заходу було вислухати думки та пропозиції як викладачів, так і студентів, щодо актуальності та ефективності представлених освітніх програм. Спільне обговорення сприяло створенню плідної атмосфери взаєморозуміння та співпраці між всіма учасниками процесу навчання.

Під час обговорення ОПП гаранти, викладачі та студенти окреслили перспективи удосконалення освітньо-професійних програм у майбутньому.

Пропозиції студентів виявилися дуже цінними та зробили конструктивний внесок у покращення освітнього процесу. Засідання завершилося в позитивній атмосфері з задоволенням від висловлених думок і переконанням, що цей діалог сприятиме вдосконаленню якості навчання на кафедрі.

Інформацію підготувала в.о.зав.кафедри О.М. Трифонова