Інструменти доступності

fizmat_logo

Факультет математики, природничих наук та технологій

Гостьові лекції про запобігання корпоративному шахрайству на кафедрі менеджменту та підприємництва

Гостьові лекції – це заняття, які запроваджуються у навчальний процес та дають унікальну можливість для здобувачів вищої освіти отримати нові знання та досвід безпосередньо від фахівців економічної галузі. Вони поєднують теорію з практикою, що є надзвичайно важливим у сучасному навчанні. Гостьові лектори, як правило розповідають про передові технології та перспективи, які доповнюють традиційний навчальний матеріал. Це створює нові можливості для актуального мислення та конструктивних дискусій, стимулюючи інтелектуальний розвиток здобувачів вищої освіти.

Обговорення та підписання дорожньої карти співпраці Центральноукраїнського державного університету ім. В. Винниченка кафедри менеджменту та підприємництва з компанією RBC Group

10 жовтня кафедрою менеджменту та підприємництва було ініційовано проведення круглого столу щодо подальшої співпраці з міжнародною компанією RBC Group. В ранках даного заходу відбулась зустріч викладачів кафедри менеджменту та підприємництва, в.о. завідувача кафедри Левченка Олександра, гаранта освітньої програми  спеціальності 051 Економіка ОПП Економічна безпека Буткевич Оксани та представника компанії RBC Group Замуренка Дмитра з питання обговорення та підписання дорожньої карти співпраці кафедри менеджменту та підприємництва Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка з компанією RBC Group.

Впровадження і дотримання принципів академічної доброчесності в освітньому процесі

Кафедра менеджменту та підприємництва Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка значну увагу приділяє дотриманню правил та принципів академічної доброчесності в освітньому процесі.

Обговорення змін до освітньо-професійних програм та програмних результатів навчання зі здобувачами вищої освіти кафедри менеджменту та підприємництва

Гарною практикою на кафедрі менеджменту та підприємництва стало врахування потреб заінтересованих сторін (стейкхолдерів) шляхом обговорення змін до освітньо-професійних програм зі здобувачами вищої освіти. Гаранти та групи забезпечення ОП «Економічна безпека» та ОП «Менеджмент (Логістика)» провели зустріч зі студентами, на якій пояснили, яку важливу роль має студентство у забезпеченні якості освітнього процесу, та ознайомили з проектами змін до вищезазначених освітньо-професійних програм.

Екскурсія студентів університету до Кропивницької митниці

З метою забезпечення елементів практико-орієнтованого навчання 8 жовтня 2024 року студенти, спеціальності 051 Економіка (ОП Економічна безпека) та 073 Менеджмент (ОП Менеджмент логістики) кафедри менеджменту та підприємництва факультету математики, природничих наук та технологій відвідали Кропивницьку митницю.