• вул. Шевченка, 1, м. Кропивницький
  • (0522) 32-17-18
fizmat_logo

Факультет математики, природничих наук та технологій

Досягнення випускників

Працівники кафедри біології та методики її викладання глибоко зацікавлені долею своїх випускників. Під час проведення свят та масових заходів, зокрема, дня факультету викладачі активно спілкуються з колишніми студентами та дбайливо збирають інформацію стосовно їх наукових та навчальних досягнень.

На факультеті працюють та мають науковий ступінь такі випускники кафедри: Гулай В.В., Казначєєва М.С.; виконують наукові дослідження Найдьонова Г.Г., Самофалова І.В. Випускники 2010 – 2013 років навчаються в аспірантурах різних наукових установ України (Анкутов Є., Марчак К.). Вагомі досягнення мають наші колишні студенти, працюючи вчителями-предметниками в загальноосвітніх закладах.

Капустян (Дядечко) Л.С. у 2006 році закінчила навчання та на сьогодні працює вчителем природничих дисциплін та заступником директора з виховної роботи. Козак Ю.О. у 2008 році закінчила навчання та працює вчителем біології та хімії в Панчівській ЗШ І-ІІІ ступенів Новомиргородського району, керує гуртком “Юні екологи”, за активну участь у екологічному виховані учнів нагороджена дипломом управління освіти і науки облдержадміністрації та грамотою Міністерства освіти і науки, молоді та спорту.

Кушнір (Копотієнко) І.В. – випускниця 2004 року працює методистом в районному методичному кабінеті відділу освіти Маловиськівської районної державної адміністрації. За плідну працю нагороджена грамотою Маловиськівської районної державної адміністрації та районної ради із занесенням на районну Дошку Пошани; відзначена дипломом Управління освіти і науки Кіровоградської обласної державної адміністрації за перемогу в обласному огляді-конкурсі на кращій відеоурок “Кращій відеоурок біології” у 2009 році., підготувала та видала власний посібник “Перші кроки до педагогічної майстерності” (2010 рік), в якому ділиться досвідом своєї роботи. Випускниця Шам А.Л. також має вагомі досягнення у викладанні біологічних дисциплін: демонструє прекрасні уроки з використанням інтерактивних методів навчання, бере активну участь в шкільних, районних, обласних науково-методичних заходах, є автором 17 статей та методичних доробок у фаховому журналі “Біологія”.

Працюють учителями біології та хімії випускники: Жукоцька І.О. (Комінтернівський НВК(ЗШ-ДНЗ)), Радіонова О.В. (Недогарський НВК (ЗШ-ДНЗ)), Герасименко О.М. (Лісівський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст.-ДНЗ»), Кротова В.І. (Рівнянська ЗШ І-ІІІ ст. №7), Лисенко О.С. (Мар'янопільський НВК).

Учні наших випускників неодноразово ставали призерами ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології і вступають на навчання у педагогічні університети.

Завдяки ґрунтовним науковим і методичним знанням випускники факультету бажані працівники у дослідних лабораторіях різних підприємств нашого міста та інших міст України та зарубіжжя.

Image

Столітні традиції якісної освіти!

Підписатись