
Участь здобувачів ВО спеціальності 073 «Менеджмент» у Міжнародному конкурсі «Black Sea Science»
Значущим кроком у розвитку наукових досліджень у галузі менеджменту здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, спеціальності 073 «Менеджмент», членів гуртка «Сreative communication» Ланцова Володимира та Анастасії Криволап стала їх участь у Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт «Black Sea Science». Вони представили свою наукову роботу англійською мовою на тему «INNOVATIVE TECHNOLOGIES IN WASTE MANAGEMENT AS A PATH TO SUSTAINABLE DEVELOPMENT» (Інноваційні технології у управлінні відходами як шлях до сталого розвитку), яка стала важливим внеском у розв'язання проблем екології та сталого розвитку через ефективне управління відходами.
Дослідження молодих науковців фокусується на інноваційних методах управління відходами, які здатні знизити негативний вплив на навколишнє середовище, одночасно покращуючи ефективність використання ресурсів і сприяючи сталому розвитку.
Проект був реалізований під керівництвом викладачів кафедри менеджменту та підприємництва к.е.н., доцента Бондар Юлії Анатоліївни та к.пед.н., доцента Щоголєвої Інни Валентинівни, які стали науковими наставниками студентів, надаючи їм методологічну та консультаційну підтримку протягом усього процесу дослідження та підготовки роботи.
Міжнародний конкурс студентських наукових робіт «Black Sea Science» щорічно проводиться на базі Одеського національного технологічного університету під егідою Black Sea Universities Network та ISEKI-Food Association. До складу журі конкурсу у 2025 році увійшли 142 спеціалістів-науковців, з яких 85 представника з України та 23 із зарубіжних країн. На конкурсу було подано 353 роботи, які було розподілено на 6 секцій з українських та закордонних закладів, у тому числі з університетів таких країн як: Індія, Іспанія, Німеччина, Австрія, Швеція, Чехія, Алжир, Польща, Болгарія, Молдова, Казахстан.
Участь у такому престижному конкурсі дозволила здобувачам освіти не лише презентувати свої наукові розробки, а й поглибити знання з інноваційних технологій, покращити навички наукової комунікації та встановити контакти з іншими студентами та науковцями з різних країн.
Інформацію підготувала к.е.н., доцент, доцент кафедри менеджменту та підприємництва Бондар Ю.А.
к.пед.н., доцент, доцент кафедри менеджменту та підприємництва Щоголєва І. В.