Інструменти доступності

  • вул. Шевченка, 1, м. Кропивницький
  • (0522) 32-17-18
  • mails@cuspu.edu.ua
fizmat_logo

Факультет математики, природничих наук та технологій

Участь викладачів та студентів у семінарі «Проблеми сучасної технологічної освіти»

Участь викладачів та студентів у семінарі «Проблеми сучасної технологічної освіти»

21 березня 2025 року на базі Державного закладу «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» (м. Лубни) відбувся семінар «Проблеми сучасної технологічної освіти», що пройшов у форматі онлайн відеозустрічі.

До участі у заході долучилися доценти секції технологічної та професійної освіти Оксана Абрамова, Ольга Пуляк, Сергій Рябець та студенти спеціальності «Середня освіта (Технології)» Вікторія Бантиш, Владислав Дядюша, Маргарита Дем’яненко, Катерина Карєва, Наталія Кім, Костянтин Маклаков, Анна Молдовану, Даниїл Нагорний та ін. Студенти, які взяли участь у заході, мали можливість прослухати змістовні доповіді та прийняти участь у обговоренні, задавати питання.

Семінар став платформою для обговорення актуальних питань розвитку технологічної освіти в Україні та сприяв обміну досвідом між представниками наукової спільноти й освітянами-практиками. Виступи доповідачів висвітлювали широкий спектр проблем та перспектив у сфері технологічної підготовки учнів і студентів, а також питання впровадження інноваційних методів навчання. Під час роботи семінару виступили Андрій Терещук, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри технологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, із доповіддю «Технологічна освіта у профільній середній школі: досягнення та нові обрії». Віктор Бурдун, кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри професійної освіти, ресторанного і туристичного бізнесу ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» із доповіддю «Формування підприємливості в учнів ЗЗСО в сучасних шкільних коворкінгах» та інші.

3

За підсумками семінару учасники наголосили на важливості подальших зустрічей у такому форматі, адже вони сприяють поглибленню співпраці між науковцями та практиками, обміну найкращими освітніми практиками та розробці ефективних підходів до навчання майбутніх фахівців у галузі технологій.

Дякуємо організаторам та всім учасникам за цікаві доповіді, продуктивні дискусії та активну участь у семінарі!

Інформацію надано секцією технологічної та професійної освіти

Image

Столітні традиції якісної освіти!

Підписатись