Інструменти доступності

  • вул. Шевченка, 1, м. Кропивницький
  • (0522) 32-17-18
fizmat_logo

Факультет математики, природничих наук та технологій

Міжнародна онлайн-конференція в межах реалізації Erasmus+ проєкту BOOST

Міжнародна онлайн-конференція в межах реалізації Erasmus+ проєкту BOOST

Викладачі кафедри інформатики, програмування, штучного інтелекту та технологічної освіти О. Абрамова, Л. Ганенко, О. Пуляк, О. Рєзіна, С. Рябець, С. Шлянчак, Т. Шлапак активно долучилися до роботи практичної конференції «ЦИФРОВІ ІНСТРУМЕНТИ ДЛЯ ІНТЕРАКТИВНОГО НАВЧАННЯ», організованої в межах реалізації Erasmus+ проєкту BOOST (Bringing Opportunities and Organizational Success To Small Local Universities in Ukraine).

Конференція була присвячена впровадженню сучасних цифрових технологій в освітній процес. Учасники мали змогу ознайомитися з інноваційними підходами до організації навчання в очному, змішаному та дистанційному форматах, а також обговорити найактуальніші методики використання цифрових інструментів.

Програма заходу охоплювала чотири сесії, які відбулися 18, 19, 21 і 29 листопада 2024 року. Учасники мали змогу прослухати доповіді фахівців із України, Польщі, Словенії та Естонії.

Значний інтерес викликали доповіді іноземних колег. Олександра Головко, менеджерка проєктів Нарвського коледжу Тартуського університету (Естонія), у своїй доповіді «Цифрові навички в Естонії» висвітлила досвід впровадження цифрових технологій у системі освіти. Магдалена Шик-Войткевич із Університету прикладних наук у м. Елблонг (Польща) презентувала тему «Modern Teaching with ICT Tools/Сучасне навчання з використанням ІКТ-інструментів». У своєму виступі вона розповіла про сучасні підходи до використання інформаційно-комунікаційних технологій у викладанні, наголосивши на важливості інтерактивності та залучення студентів до навчального процесу. Соня Чотар Конрад, професор педагогіки Приморського університету (Словенія), у доповідді «Using digital tools in the peer assessment/Використання цифрових інструментів у взаємооцінюванні» акцентувала увагу на перевагах цифрового взаємооцінювання для підвищення якості освіти, а також поділилася досвідом впровадження таких підходів у європейських університетах.

Окрему увагу було приділено інтерактивним методам навчання, створенню та перевірці навчального візуального контенту, а також мобільному навчанню в умовах цифрового суспільства.

Наші викладачі не лише брали участь у дискусіях, а й отримали корисний досвід, який стане корисним для вдосконалення освітнього процесу в університеті.

Дякуємо організаторам за можливість долучитися до заходу!

Інформацію надано кафедрою інформатики, програмування, штучного інтелекту та технологічної освіти

Image

Столітні традиції якісної освіти!

Підписатись