Інструменти доступності

fizmat_logo

Факультет математики, природничих наук та технологій

Подяка колективу та студентам ЦДУ імені Володимира Винниченка

28 червня 2024 року військовослужбовці урочисто вручили подяку колективу та студентам ЦДУ імені Володимира Винниченка за надану допомогу дітям деокупованих населених пунктів Миролюбівського старостинського округу Херсонської області.

Долучившись до благодійної акції «Подаруй дитині щастя», ініційованої 121-ою бригадою територіальної оборони Кіровоградщини, студенти та співробітники факультету математики, природничих наук та технологій протягом березня-квітня 2024 року зібрали іграшки, книжки, канцтовари, ігри та речі, які передали дітям.

Розповіді військовослужбовців про дітей, які протягом двох років перебувають в постійних жахіттях війни не можуть залишити байдужими нікого, тому ми маємо продовжувати підтримувати та ініціювати благодійні акції.

Студенти та колектив ЦДУ приймають за честь можливість участі у подібних заходах та висловлюють щиру вдячність захисникам та захисницям, які боронять нашу країну!!!